Nabídka spolupráce

Záměr

Naším zájmem a cílem není rozšiřovat firmu po vzoru multilevelových společností. Jme firmou rodinného typu a v tomto duchu chceme i nadále pokračovat. Pomáháme si ve všech oblastech navzájem. Tím se zvyšuje kvalita firmy jako takové a každý zástupce "roste"v  odborných znalostech. Vše řešíme otevřeně . Jednotlivcům neurčujeme stresující plány . Tím nedochází k tlakům a následným sankcím , že někdo něco nesplnil. Každý je odměněn za svoji vykonanou práci.


Máme zájem čestnému prodejci dát „do rukou“ naprosto jiné, než obvyklé možnosti ( to platí především pro výhradní zástupce JEDNÉ SPOLEČNOSTI). Nestavíme síť - "LETADLO", kde by jeden pracoval na druhého. Každý spolupracovník dělá sám na sebe a za svoji práci také firmě i svému klientovi plně odpovídá.

Spolupracovníkům vyplácíme plné sazby ( většinou jsou to zvýšené VIP.provizní sazby ) , které máme nasmlouvané s jednotlivýni společnostmi. To platí jak pro získatelskou provizi , tak pro výpatu za údržbu kmene.


Dlouhodobou, poctivou prací, se zájmem o obor v němž podnikáme, jsme dosáhli značného počtu spokojených klientů, kteří trvale využívají našich služeb.

U smluvních partnerů jsme získali na základě kvalitní práce řadu výhod pro klienty i pro naší firmu.
Naší snahou je trvalé poskytování nadstandardních služeb. Tyto výhody a služby je možno poskytnout i lidem z vašeho okolí. Vám, novým spolupracovníkům, umožnit prodej kvalitních produktů za špičkovou cenu.

Nabízíme spolupráci PŘEDEVŠÍM těm, kteří již v oboru pracovali, nebo pracují. Jsou BEZÚHONNÍ a pracují vždy ve prospěch klienta, ANIŽ BY TÍM POŠKOZOVALI POJISTITELE!
Podraz, v jakékoli formě, nepřipadá v úvahu!

Na ostatních „parametrech“ nezáleží.
Pro nás není podstatný věk, pohlaví, vzdělání, dokonce ani to, jaký počet smluv spolupracovník sjedná. To je věcí každého jednotlivce.

Máme zájem naučit vás prodávat produkty na základě analýzy trhu. To zákonitě předpokládá vážný zájem o obor, trvalou připravenost nejenom se učit nové věci, ale dokonce je cíleně vyhledávat.


Ideální pozice pro spolupráci je PPZ. (podřízený poj. zprostředkovatel – OSVČ )
Předpokládáme dobrou znalost práce s P.C.
Velkou výhodou pro vás, je, máte –li možnost otevření vlastní, pro začátek třeba i malé, kanceláře.

Co nabízíme

Poskytnutí našich mnohaletých znalosti z oboru. (od r. 1992)
Pro vaše – naše klienty, využívání výhod pojištění prostřednictvím makléřské firmy.
Kompletní pokrytí trhu a to vždy, u každáho produktu,  výběrem z nabídky mnoha společností.
Všechna školení zdarma.
Podpora se softwarovým vybavením a pomoc při výuce.
„Přítel na telefonu“ - kontakty, kde vám vždy někdo poradí.

V případě zájmu nás kontaktujte - zde.

webmaster © CORA 2007, www.cora.cz