O NÁS.

Nemáme jednostranné zaměřeni. Svědčí o tom, mimo jiné, i velmi široká škála společností se kterými spolupracujeme.

 

Sjednáváme produkty napříč celým spektrem finančního trhu a to vždy s možností výběru z nabídky několika společností.

 

Naší hlavní činností je oblast pojištění. Trvale se velmi dobře orientujeme v povinném ručení vozidel. Předem varuji! Návštěva této stránky může pro někoho být i „životu nebezpečná“! Rozdíly v nabídce jsou totiž značné…

 

Daří se nám sjednávat kvalitní havarijní pojištění vozidel. Nabídka je velmi příznivá pro řidiče s bonusem i pro začátečníky.

 

Umíme dobře a za rozumnou cenu pojistit nové, i starší auto.

 

V pojištění majetku a odpovědnosti občanů máme možnost nabídnout Vám produkty mnoha pojišťoven.V případě že se klient rozhodne využít naší specielní nabídku, získává nejen komplexní pojistnou ochranu, ale také výjimečně příznivou cenu za pojištění.

 

Klient, který se na naší firmu obrací s požadavkem sjednání pojištění osob – tedy poj. životníúrazovépoj. příjmunebo pobytu v nemocnici, si může být jistý, že návrh pojistné ochrany bude připraven tak, aby odpovídal jeho potřebám a finančním možnostem.

 

Pojištění drobných podnikatelůspolkůobcíprůmyslu a zemědělských rizik. Oblast, kde může nejvíce vyniknout kvalitní práce makléře. Bohužel však na mnoha místech v této oblasti, nejvíce „bodují“ známosti a úplatky, a to není náš styl práce. Jsme k dispozici všem, kteří mají skutečně zájem o solidní nabídku zajištění.  

 

Pro zaměstnance akciových společností a spol. s ručením omezený  umíme zajistit zvýšení příjmu                 až o  24 000Kč za rok s výhodami. Z těchto peněz firma ani zaměstnanec neodvede žádné daně. Celá částka je  daňově uznatelná - nákad firmy. Celou částku je možné zaměstnancem kdykoli vybrat !!!

 

Pro živnostníky, a firmy , obecně pro všechny subjekty které vedou účetnictví a odvádí daň z příjmu nabízíme službu -  zajištěné daně. Více informací o službě naleznete v odpovídající sekci nebo aktualitách.

 

Do spořících programů je zahrnuta spolupráce se dvěmi stavebními spořitelnami. Také sem patří investování na burze prostřednictvím kapitálových investičních fondů. Zde stojíme na počátku spolupráce se několika společnostmi. Snažíme se vytvořit „dostatečně konkurenční“prostředí v dané oblasti a tím rozšířit možnosti svých klientů.

 

Důležitou službou našim klientům je nabídka půjček, úvěrů a hypoték. Abychom Vám i v této oblasti zajistili nadstandardní kvalitu, ktrá je u naší firmy běžná v oblasti pojištění, spolupracujeme s hypotéční makléřskou společností. Tato firma má k dispozici produkty všech bankovních ústavů v ČR. I v této oblasti jsme tedy schopni uspokojit každého žadatele, a navíc připravit maximálně výhodný produkt upravený přesně Vašim požadavkům.

 

Minulost

Naše kořeny, v tomto oboru, sahají k roku 1981. V tomto roce začíná působit v České pojišťovně na pozici obchodního zástupce společnosti můj otec. 1.10.1992 nastupuji ke stejné firmě, abych svému otci, v jeho úseku, vypomohl se změnou majetkových pojistných smluv občanů tak, aby je společnost nemusela jednostranně vypovědět. V roce 1995 zřizuji živnostenský list a začínám působit jako jednatel společnosti - osoba samostatně výdělečně činná. V rodinném domě zřizuji kancelář. Během krátké doby se rozrůstáme o sedm zaměstnanců. Zřizujeme další kancelář v Třešti.

 

Pro stupňující se neshody s některými postupy společnosti, žádám začátkem roku 2004 o ukončení smlouvy o výhradním zastoupení vzájemnou dohodou. Na základě žádosti, po splnění všech požadovaných kritérii, jsem 29.4.2004 zaregistrován MFČR jako POJIŠŤOVACÍ A ZAJIŠŤOVACÍ MAKLÉŘ. Od 1.6.2004 otevíráme druhou makléřskou kancelář, pod vedením kolegy – bývalého zaměstnance, nyní v pozici podřízeného pojišťovacího zprostředkovatele (PPZ). 1.9.2006 je mi uděleno Českou národní bankou osvědčení o složení zkoušky vyššího kvalifikačního stupně odborné způsobilosti, dle zákona č. 38/2004 Sb. číslo protokolu 2596. 

 

Současnost

Údaje z 11.4.2011. V současné době připravujeme změnu právní formy podnikání naší firmy z "fyzické osoby - OSVČ" na společnost s ručením omezeným "s.r.o.". Tato změna bude znamenat další výhody pro naše klienty. Umožní nám lepší komunikaci s kolegy - prodejci v naší síti a zajistí prohloubení a upevnění spolupráce se zastoupenými společnostmi. Náš tým tvoří dvanáct obchodníků - PPZ. V souvislosti s výše uváděnou změnou na s.r.o. připravujeme rozsáhlou nabídku spolupráce pro nové kolegy PPZ.

Souhrn námi sjednaného pojistného od roku 1995 přesáhl čásku 100 000 000Kč. Spravujeme více než 30 000 pojistných smluv. Našim klientům je vyplaceno v průměru ročně 10 000 000Kč na vzniklých škodách. Sjednáváme obchody po celé ČR. Svým klientům vyřizujeme průměrně, měsíčně, vice než 300 různých žádostí, o kterých vedeme dále evidenci. Spolupracujeme s více než třiceti společnostmi působícími v oblasti pojišťovnictví a financí. Jsme schopni zajistit jakýkoli obchod s možností dohodnout specielní podmínky pro každého našeho klienta. Těší nás, že stále větší počet klientů, z celé České republiky, vyhledává naše služby. V Telči jsme pro příjemné jednání s našimi klienty, upravili a provozujeme od 1.1.2008 samostatný objekt s několika kancelářemi a technickým zázemím. Provozní doba je rozšířena na celý pracovní týden. Další kancelář s pevnou pracovní dobou provozujeme v Jihlavě. U nás má každý klient možnost v klidu konsultovat svoje potřeby v oblastipojištění, stavebního spoření, penzijního připojištění, úvěru, hypotéky, či možnosti investovat na burze, prostřednictvím investičních fondů.

Trvale zůstáváme plně mobilní! V případě, kdy si okolnosti žádají naší návštěvu, přijedeme.

Plány „na zítřek” i na „příští rok”...

Pracujeme na možnostech rozšíření sjednávání pojištění on-line. Připravujeme další pracovní místa pro nové zaměstnance. Nebráníme se spolupracovat s poctivými lidmi působícími v naší oblasti služeb na bázi OSVČ. Je tedy pravděpodobné rozšíření našich výjimečných nabídek na další obchodnímísta v ČR. 

 

S přáním všeho dobrého.
majitel firmy - pojišťovací a zajišťovací makléř
Karel Křížek

webmaster © CORA 2007, www.cora.cz