HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ VOZIDEL

V této oblasti klientům prozatím poskytujeme výběr z nabídky deseti pojišťoven. I zde máme nabídku "vlastního" flotilového pojištění se slevou 45 % a dále pak, u většího počtu vozidel,  možnost pojištění ve flotile daného jednotlivce nebo firmy. (tuto možnost máme u řady pojistitelů)

U starších vozidel je nutno určit aktuální, obvyklou, cenu. Na klientovi je, zvolit spoluúčast a vybrat si z široké nabídky různých připojištění. Vždy usilujeme o nejlepší možnou cenu, při zachování kvality a našeho makléřského servisu. Ukázat příklady ceny pojištění tabulkově je v současné době velmi složité a bylo by to zavádějící. Řada pojišťoven umožňuje přenos vyjetého bezeškodného průběhu pojištění z povinného ručení na havarijní pojištění , takže ceny jsou opravdu individuální. V případě zájmu o kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.

 

POJIŠTĚNÍ NA NOVOU CENU PŘI TOTÁLNÍ ŠKODĚ NEBO KRÁDEŽI VOZIDLA.

Každé vozidlo stárne a markantně ztrácí na hodnotě.Když dojde k totální škodě nebo krádeži, bude se u havarijního pojištění vycházet z aktuální ceny vozu.Plnění bude dále sníženo o spoluúčast , a u totální škody pravděpodobně také o „upotřebitelné zbytky“. Při takovéto škodě si  tedy rozhodně klient není schopen z odškodnění z havarijní pojistky  pořídit nové vozidlo srovnatelné kvality.V případě využití této naší nabídky , klientovi pojišťovna do 3 roků stáří vozidla doplatí do nové ceny vozidla včetně úhrady spoluúčasti, a od 3 do 5 roků stáří vozidla minimálně doplatí do 50% ceny nového vozidla. 

Mám zájem o kalkulaci pojištění.

webmaster © CORA 2007, www.cora.cz